Login
 Lütfen Bekleyiniz...

Sitemize hoşgeldiniz. Sitemizin tüm imkanlarından faydalanmak için lütfen üye olunuz
Üye Ol Üye Girişi
Hoşgeldiniz. Kategori Sayısı: 19 - Oyun Sayısı: 46 - Üye Sayısı: 52 - Yorum Sayısı: 92

Bay Peabody ve Meraklı Sherman oyunu oynamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bay Peabody ve Meraklı ShermanGizli Mektup oyunu çok eğlenceli ve zevkli bir oyundur.

Bay Peabody, hem bir bir kaşif hem bir bilim insanı , hem bir gurme hem bir Olimpiyat Madalyası kazanmış bir atlet ve de dünyanın en oldukça başarılı köpeğidir! En dahice icadı durumda olan Wabac adlı süre makinasını kullanan Mr. Peabody ve onun evlatlık erkek çocuğu Sherman, sürede yolculuk inşa ederek dünyayı değiştiren tarihi vakaları önce elden izlerler. Ancak Sherman okulda kendisine bulaşan şımarık Paddy'ye kendisini ispatlamaya çalışırken, hiç yapmaması gerekli durumda olan bir şeye bulaşır ve süre yolculuğunun kaidelerini çiğner! Erkek Peabody ve Sherman hemen geçmişi düzelterek, geleceği kurtarmak zorundadır! Ama uzay - süre boşluğunu "tamir etmek" sandıkları civarı pratik olacak mıdır?
Yönetmenliğini şerit sinemanın emektar ismi Rob Minkoff'un üstlendiği animasyonda Erkek Peabody'nin Türkçe seslendirmesini ise Yekta Kopan üstleniyor.

Bu harika filmin Bay Peabody oyunu oynamak için daha fazla vakit kaybetmeyin. Hemen oyuna başlayın...

Benzer Oyunlar
Kutu Cüceleri Oyunu

Kutu Cüceleri Oyunu

12 11
Çizgi Film Oyunları
Kutu Cüceleri Oyunu Oyna

Kutu Cüceleri Oyunu Oyna

31 16
Çizgi Film Oyunları
Cesur Zebra Oyunu

Cesur Zebra Oyunu

14 8
Çizgi Film Oyunları
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Oyna

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Oyna

38 15
Çizgi Film Oyunları