Login
 Lütfen Bekleyiniz...

Sitemize hoşgeldiniz. Sitemizin tüm imkanlarından faydalanmak için lütfen üye olunuz
Üye Ol Üye Girişi
Hoşgeldiniz. Kategori Sayısı: 19 - Oyun Sayısı: 46 - Üye Sayısı: 52 - Yorum Sayısı: 92
Kutu Cüceleri Oyunu Oyna

Kutu Cüceleri Oyunu Oyna

31 16
Çizgi Film Oyunları

Kutu Cüceleri Oyunu Oyna

Kutu Cüceleri Oyunu, Kutu Cüceleri Yaratıklar Aramızda Oyunu; The Boxtrolls Flash Games. Kutu Cüceleri oyunu oynamak için tıklayın. Peynirkent’in eğlenceli ve güzel caddelerininaltında kutu cüceleri yaşamaktadır. Bu kutu cüceleri gece olduğu zamankanalizasyondan çıkıp peynirkentkasaba ahalisininen değerli varlıkları olan çocuklarını ve aynı zamanda peynirlerini çalan canavarlardır. Kasaba sakinleri bunu bir efsane olarak yaşatırlar. Aslında olay farklıdır. Kutu Cüceleri halk tarafından söylendiği gibi canavarlar değillerdir. Kutu cüceleri oyunu sırtlarında geri dönüşmüşkarton kutuları kaplumbağa gibitaşımakta olan büyük mağaralarda yaşayan sevimli ve garip tiplerden oluşan bir topluluktur.

Kutu Cüceleri Oyna

Kutu Cüceleri oyunu çok eğlenceli bir oyundur. Kutu cüceleri oyunu tam olarak filmin oyunu olmasa da, kutu cüceleri filmi karakterleri gibi garip tipte karakterlerden oluşan bir oyundur. Kutu cüceleri oyunu oyna çok basittir. Mouse yardımı ile oyunu oynayabilir ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Kutu cüceleri filmi izleyerek oyunun çözümünü bulabilirsiniz. Sinemalarda gösterime girecek olan filme ait Kutu cüceleri oyunu yeni çıktığı zaman hit oyun hemen ekleyecektir.

Kutu Cüceleri, Cheesebridge yani Peynirkent kasabası halkının arasınagirmek için kendilerini yok etmek isteyen hain bir böcek öldürenin hedefi olduklarında, bu iyi kalpli olan afacanlar, evlatlıklarına ve aynı zamanda maceracı zengin kız Winnie’ye danışmakzorunda kalacaklardır.

Kutu cüceleri oyunu oyna, kutu cüceleri oyna, the boxtrolls flash games, play the boxtrolls, kutu cüceleri yaratıklar aramızda filmi izle, kutu cüceleri online oyunu ve daha fazlası sizleri bekliyor.

Benzer Oyunlar
Kutu Cüceleri Oyunu

Kutu Cüceleri Oyunu

12 11
Çizgi Film Oyunları
Cesur Zebra Oyunu

Cesur Zebra Oyunu

14 8
Çizgi Film Oyunları
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Oyna

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Oyna

38 15
Çizgi Film Oyunları