Login
 Lütfen Bekleyiniz...

Sitemize hoşgeldiniz. Sitemizin tüm imkanlarından faydalanmak için lütfen üye olunuz
Üye Ol Üye Girişi
Hoşgeldiniz. Kategori Sayısı: 19 - Oyun Sayısı: 46 - Üye Sayısı: 52 - Yorum Sayısı: 92

Oyun Yükleniyor...
Beklemek istemiyorsanız
TIKLAYINIZ
Ekran Görüntüsü
Rio 2 Oyunu Oyna

Rio 2 Oyunu Oyna

15 6
Çizgi Film Oyunları
Açıklama :

Rio 2 animasyon filmine ait bu güzel Rio 2 oyunu gerçekten süper... Rio 2 oyunu oyna. Rio 2 hafıza oyunu oynamak için tek yapmanız gereken oyuna başlamak.

Minnesota'nın minik bir kasabasında hayatını sürdüren Blu adlı evcilleştirilmiş Abd papağanı, bağımsızlığına düşkün azılı papağan Jewel ile tanışmış ve beraber Rio de Janerio'ya maceralı bir yolculuğa çıkmışlardı. Şimdilerde Rio de Janeiro kentinde mükemmel ve sevinçli bir hayat aynı ritimde devam eden Blu, Pearl ve üç bebeklerinin yaşamı yepyeni bir hükümle bir daha değişir. Pearl'e yönelik çocuklar karakterlerinin layıkıyla bağımsız ve vahşi yaşamlarına adapte olmayı öğrenmelidir ve bu sebeple favori Amazon'a göçmektir. Buradaki engin ormana ulaştıklarında yepyeni bir sırra ulaşacak durumda olan Blu yepyeni komşularıyla ve çocuklarını mağlubiyet korkusuyla da yüzleşecek; ailenin geriye kalanı da alışık olmadıkları bu vahşi yaşamda bizzat kendilerini bekleyen her çeşitli değişikliğe ahenk sağlamayı öğrenmek zorunda kalacaklardır.
2011 imalatı Oscar'a da aday gösterilen animasyon film Rio'nun aynı ritimde devam filmi olma özelliğini taşıyan Rio 2'nin de yönetmen koltuğunda Carlos Saldanha üstleniyor.

Rio 2 oyunu, rio 2 hafıza oyunu ve daha fazlası için hit oyun sitemizi takip etmeye devam edin. Rio 2 oyunu yanı sıra birçok çizgi film oyunu, animasyon oyunu sitemizde bulabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Tuşlar :

MOUSE

Oyunun Videosu
Yorum ekle
Benzer Oyunlar
Kutu Cüceleri Oyunu

Kutu Cüceleri Oyunu

12 11
Çizgi Film Oyunları
Kutu Cüceleri Oyunu Oyna

Kutu Cüceleri Oyunu Oyna

31 16
Çizgi Film Oyunları
Cesur Zebra Oyunu

Cesur Zebra Oyunu

14 8
Çizgi Film Oyunları
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Oyna

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Oyna

38 15
Çizgi Film Oyunları
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış